Pomoc, diagnostyka usuwanie usterek

Nasza firma specjalizuje się diagnozowaniu, a także naprawie wszelkiego rodzaju usterek sprzętowych. Jeżeli potrzebujesz pilnie pomocy wejdź i uzupełnij nasz formularz Więcej »

Blog

Blog poświęcony nowinkom technicznym, premierą. Zapraszamy po pigułkę wiedzy. Więcej »

Skup komputerów,telefonów za gotówkę:

Nasza firma zajmuje się skupem telefonów komórkowych, komputerów nowych, używanych, a także po leasingowych. Za każdy sprzęt płacimy gotówką. Wyślij nam swoją ofertę. Więcej »

Szybki kontakt z nami

Nasi specjaliści czekają na informacje od Ciebie, Jeżeli masz pytania skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i napisz lub zadzwoń do nas. Więcej »

 

O nas

Firma ADPHON działa na rynku od 2011 roku. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4000 klientów indywidualnych. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży detalicznej akcesoriów GSM, skupie i sprzedaży telefonów komórkowych, komputerów, serwisie sprzętu komputerowego. Prowadzimy serwis gwarancyjnych jak również po gwarancyjny. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów renomowanych firm takich jak:
NOKIA, SONY, LG, ASUS, ACER, TOSHIBA, SAMSUNG.

Firma tworzona jest przez osoby, które posiadają wykształcenie kierunkowe w tym co robią, ponad to posiadamy długoletnie doświadczenie. Komputery, telefony to nasza pasja.

Od 2013 roku wprowadzamy na rynek nowy sklep internetowy z zabawkami. W ofercie nowego sklepu znajdą Państwo zarówno zabawki edukacyjne, zestawy prezentowe, akcesoria rowerowe, instrumenty dla dzieci, a przede wszystkim MODELE RC

Od początku naszej działalności najważniejszy dla nas jest klient. Dokładamy starań by świadczone przez nas usłu jak również produkty były zawsze na jak najwyższym poziomie.

Oferowane przez nas produkty, jak również usługi dostarczamy we wskazane przez Państwa miejsce.  Dysponujemy zarówno własnym transportem jak również współpracujemy z renomowanymi firmami spedycyjnymi.
Prawdopodobnie posiadamy najniższe ceny w Polsce.